Koncert w Sanktuarium Świętej Rodziny
W niedzielny wieczór 11 stycznia w Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie, odbył się kolejny koncert kolęd w nowym 2026 roku. Jak zwykle w wypełnionym do ostatniego miejsca kościele, można było posłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu obu Reprezentacji, Lubelaków, Lubliniaków, Lubelaków I i Lubliniaków I. Śpiewakom towarzyszyła Kapela Reprezentacyjna pod kierunkiem Włodzimierza Kukawskiego. Przygotowanie wokalne grup: Tomasz Misztal, Dorota Kukawska i Marzena Więckowska – Zawada – która również przygotowała grupę grająca na dzwonkach orawskich.
fot. Krzysztof Kuzko
Galeria zdjęć

