Koncert kolęd w Dwikozach
14 grudnia I i II Reprezentacja oraz Lubelacy wraz z Kapelą Reprezentacyjną wystąpili w Dwikozach na zaproszenie Rady Gminy Dwikozy.Podczas Ludowego Koncertu Kolęd i Pastorałek zaprezentowaliśmy tradycyjne kolędy, pastorałki oraz pieśni i tańce ludowe. Barwne stroje, ludowe melodie i dużo energii stworzyły wyjątkową atmosferę, a owacje na stojąco i podwójny bis były dla nas ogromnym wyróżnieniem.Dziękujemy za ciepłe przyjęcie wszystkim obecnym na koncercie.
Relacja ze strony Gminy Dwikozy
Relacja z portalu stv.info









