Koncert w Radawcu Dużym

6 grudnia II Reprezentacja, Lubelacy oraz Kapela Reprezentacyjna wystąpili w Szkole Podstawowej w Radawcu Dużym z okazji 15. rocznicy nadania placówce imienia Ziemi Lubelskiej. Nasi artyści zaprezentowali tańce lubelskie, tańce kaszubskie, suitę rzeszowską oraz Krakowiaka. Serdecznie dziękujemy społeczności szkoły za bardzo ciepłe przyjęcie naszego Zespołu

Tańce Lubelskie
Przejdź do treści