Koncert w Radawcu Dużym
6 grudnia II Reprezentacja, Lubelacy oraz Kapela Reprezentacyjna wystąpili w Szkole Podstawowej w Radawcu Dużym z okazji 15. rocznicy nadania placówce imienia Ziemi Lubelskiej. Nasi artyści zaprezentowali tańce lubelskie, tańce kaszubskie, suitę rzeszowską oraz Krakowiaka. Serdecznie dziękujemy społeczności szkoły za bardzo ciepłe przyjęcie naszego Zespołu

