„Lublin – Lublinowi” 2026
Serdecznie zapraszamy na koncerty z cyklu „Lublin- Lublinowi” które są podsumowaniem roku artystycznego 2025/26 w Zespole Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej. W ciągu 3 dni na scenie w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego wystąpią wszystkie grupy Zespołu – od najmłodszych grup rytmicznych po najstarszych Seniorów.
W piątek 12 czerwca zatańczą – I i II Reprezentacja, Lublinianki, Dzieci Lublina, Wróbelki i Nutki. W sobotę wystąpią – I Reprezentacja, Lubelacy, Lubelacy I, Małe Lublinianki, grupa Seniorów i Kapela Młodzieżowa. W niedzielę przed publicznością zaprezentują się: Lubliniacy, Lubliniacy I, Mały Lublin, Mały Lublin I, Lubliniaczki, Wiolinki, Słoneczka oraz Kapela Młodzieżowa. Naszym tancerzom na scenie jak zawsze towarzyszyć będzie Kapela Reprezentacyjna. ZAPRASZAMY!

