Sukces Zespołu w Łańcucie

Zwycięstwo Kaniorowców!

Z wielką radością informujemy, że 27 marca wygraliśmy I miejsce w XVI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Ludowego w Łańcucie „GARNIEC 2026″Na konkursowej scenie nasi Artyści zaprezentowali „Suitę kielecką” w choreografii Ernesta Szymańskiego, w opracowaniu muzycznym Krzysztofa Kwiatuszewskiego, która decyzją Jury zajęła najwyższe miejsce w III kategorii wiekowej.

To wielka satysfakcja, że tańce, pieśni i melodie ziemi kieleckiej w interpretacji i brawurowym wykonaniu Kaniorowców tego wieczoru zachwyciły Jury oraz publiczność, która za konkursowy występ pełen temperamentu i energii nagrodziła nas pięknymi owacjami. Przygotowanie taneczne I Reprezentacji to zasługa Ernesta Szymańskiego i Karoliny Madejczyk, przygotowanie wokalne Tomasza Misztala, a w konkursie wspaniale zagrała Kapela Reprezentacyjna pod kierownictwem Włodzimierza Kukawskiego.

Wszystkim zespołom i laureatom konkursu, z którymi mieliśmy przyjemność dzielić scenę gratulujemy pięknych prezentacji!

Za wszystkie miłe słowa serdecznie dziękujemy. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, a naszym Artystom jeszcze raz gratulujemy wspaniałego sukcesu!

Przejdź do treści