Warsztaty taneczne Lubelaków I
Grupa Lubelacy I w dniach 28 czerwca do 5 lipca rozpoczęła wakacyjny czas na warsztatach artystycznych na Pogórzu Wiśnickim. Pod okiem Ernesta Szymańskiego młodzi tancerze pracowali nad techniką taneczną i tańcami lubelskimi, a nowych przyśpiewek uczyła Dorota Kukawska. Grupa miała okazję zwiedzić Stary Sącz, Kopalnię Soli w Bochni i rezerwat Skamieniałe Miasto. Wspaniałą przygodą był spływ pontonami Doliną Popradem oraz wycieczka na Słowację, która była okazją do zwiedzania Zamku Stara Lubovna, skansenu wsi i kultury słowackiej oraz do odpoczynku w uzdrowiskowych termach w miejscowości Vrbov. Roztańczone wieczory, spacery, konkursy i zabawy były znakomita okazją do spędzenia wspólnego czasu i rozpoczęcia wakacji dla naszych tancerzy.


























