Warsztaty w Kotlinie Kłodzkiej

Grupy Pani Moniki Pacek tegoroczne wakacje rozpoczęły od warsztatów artystycznych w Stroniu Śląskim w Kotlinie Kłodzkiej. Podczas zajęć tanecznych uczyły się tańców z regionu lubelskiego oraz Beskidu Śląskiego, a także doskonaliły technikę tańca. Nie zabrakło jednak czasu na zwiedzanie. Podczas tygodniowego wypoczynku dwukrotnie wyjechaliśmy na wycieczkę do Czech, zwiedzając Teplickie Steny oraz ścieżkę w obłokach i wiszący most. Odwiedziliśmy także Kłodzko, zwiedziliśmy Jaskinię Radochowską i Kopalnię uranu.

Upalne dni spędziliśmy w aquaparku w Klodzku oraz nad Zalewem w Starej Morawie, a wolne wieczory przy zabawach i ognisku na świeżym powietrzu.

Wszystkim tancerzom dziękujemy za cudowną atmosferę i życzymy udanego odpoczynku podczas wakacji.

Przejdź do treści