Życzenia świąteczne
Radosnych, zdrowych i pełnych wiosennego ciepła Świąt Wielkanocnych, przepełnionych nadzieją, spokojem i rodzinną atmosferą, wszystkim naszym Tancerzom, ich Rodzinom i Opiekunom, a także Sympatykom oraz Przyjaciołom życzą
Dyrekcja i Kadra ZPiT „Lublin” im. Wandy Kaniorowej.

Przerwa świąteczna w Zespole trwa od 2 kwietnia do 7 Kwietnia. Na pierwsze próby po Wielkanocy zapraszamy w środę 8 kwietnia.
