Warsztaty artystyczne w Górach Sowich

W dniach 28.06-5.07.2023 Grupy Pani Moniki Pacek: Lubliniacy oraz Mały Lublin rozpoczęły wakacje na obozie artystycznym w Górach Sowich. Podczas tygodnia czekało na nich mnóstwo atrakcji. Wraz z przesympatycznym przewodnikiem – Panem Wiesławem – odwiedzili Kłodzko, Międzygórze oraz przepiękne Błędne Skały.Kolejną atrakcją była całodniowa wycieczka do Czech, gdzie grupa zwiedziła Skalne Miasto w Adršpach.Jakby było tego mało, zwiedzili jeszcze Kopalnię Złota oraz średniowieczną Osadę Górniczą.

Nie zabrakło również czasu na relaks i odpoczynek. Tancerze z wielką radością spędzili czas w aquaparku w Wałbrzychu, a innym razem nad Jeziorem Bielawskim. Głównym punktem wyjazdu były oczywiście zajęcia taneczne, podczas których grupy ćwiczyły technikę tańca oraz przygotowywały program pod kątem Jubileuszu 75 -lecia naszego Zespołu. Już nie możemy doczekać się efektów tej pracy.

Zwieńczeniem obozu było rozdanie nagród za wszelkie konkursy oraz pamiątkowych dyplomów dla wszystkich uczestników, a na koniec oczywiście wspólna pożegnalna dyskoteka. Tancerze w świetnych nastrojach wrócili do Lublina na zasłużony odpoczynek po całorocznej pracy. Kadrze dziękujemy za opiekę a Wam Kochani życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Galeria z wyjazdu na Facebooku Zespołu

Skip to content